• i vrarë

Dy të vrarë dhe pesë të plagosur nga të shtënat në Uashington

Dy persona mbetën të vrarë dhe pesë të plagosur në një incident me armë që ndodhi sot në Uashington, tha policia. CNN raportoi se të shtënat u raportuan rreth orës 3 të mëngjesit me orën lokale pranë Qendrës Rekreative Kennedy. Tani për tani kemi informacione se kush ka hapur zjarr dhe çfarë ka çuar në të shtënat, të cilat kanë ndodhur në orën dhjetë...

Dy të vrarë dhe pesë të plagosur nga të shtënat në Uashington Lexo më shumë »