• trajner

Zyrtare: PSG ka ndërprerë bashkëpunimin me Pochettino

Ditën e sotme, klubi francez i futbollit njoftoi publikun se po ndahet me trajnerin aktual Mauricio Pochettino. Paris Saints falënderoi argjentinasin që pritet të zëvendësohet nga Christophe Galtier i shpallur, i cili thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me PSG-në. – Klubi dëshiron të falënderojë Mauricio Pochettino dhe stafin e tij profesional për gjithçka…

Zyrtare: PSG ka ndërprerë bashkëpunimin me Pochettino Lexo më shumë »