• tina turner

Dihet shkaku i vdekjes së djalit të Tina Turner: Ja çfarë tregoi raporti i autopsisë

Djali i Tina Turner, Ronnie Turner, 62 vjeç, vdiq në banesën e tij të enjten e kaluar në Los Angeles. Një raport i autopsisë zbuloi shkakun e vdekjes. Ronnie Turner vdiq pas një lufte me kancerin e zorrës së trashë dhe për shkak të arterieve të bllokuara, pra për shkak të “komplikimeve për shkak të metastazave të kancerit”, ka treguar autopsia, shkruan “Daily Mail”. Sipas raportit, Ronnie Turner në…

Dihet shkaku i vdekjes së djalit të Tina Turner: Ja çfarë tregoi raporti i autopsisë Lexo më shumë »