• prishja

Hugh Grant: Unë nuk shikoj televizion sepse e di se si funksionon

Seriali i ri "The Undoing", prodhuar nga "HBO", filloi të transmetohej muajin e kaluar dhe në një kohë shumë të shkurtër mblodhi reagime pozitive nga publiku. Në serial, aktori britanik Hugh Grant, 60 vjeç, luan Nicole Kidman dhe Donald Sutherland. Hugh Grant në një intervistë për mediat kroate "Vecernji list" ndau se projekti i ri është një "origjinë". Seriali është në

Hugh Grant: Unë nuk shikoj televizion sepse e di se si funksionon Lexo më shumë »