Trekëndësh dashurie "të ngatërruar": Julia Fox ishte në një lidhje me Drake para se të ishte me Kanye West

Julia Fox është ngecur në mes të një prej grindjeve më të ashpra në hip-hop. Aktorja pati një romancë sekrete të nxehtë dhe të vështirë me Drake një vit para se të fillonte të takohej me ish-armikun e tij Kanye West. Burimet thonë se 31-vjeçari Fox i tha West për "Hotline Fling" të saj me rivalin e tij Drake - i cili…

Trekëndësh dashurie "të ngatërruar": Julia Fox ishte në një lidhje me Drake para se të ishte me Kanye West Lexo më shumë »