• fejesa

FOTO | Ëndrrat e Avril Lavigne bëhen realitet: Ajo mori një unazë fejese në Paris

Avril Lavigne na tha se do të përfundonte me "Sk8r Boi" në vitin 2002 dhe dy dekada më vonë ai mishëroi këngën e tij duke përfunduar me skateboarderin dhe reperin e vërtetë Mod Sun. Ylli i popit e ka ndarë lajmin e fejesës së saj në Instagram, me foto të realizuara në momentin kur Mod Sun bëri pyetjen fatale…

FOTO | Ëndrrat e Avril Lavigne bëhen realitet: Ajo mori një unazë fejese në Paris Lexo më shumë »