• Kupa e Botes

FOTO | Ai nuk është vetëm futbollisti më i mirë, por edhe bashkëshorti më i mirë! Fotoja me Messin dhe Antonelën u bë hit

Pasi Argjentina fitoi Kupën e Botës në Katar, një foto e Lionel Messit duke fotografuar gruan e tij Antonella Roccuzzo ndërsa ajo mbante trofeun u bë virale në internet. Përdoruesit e rrjeteve sociale shkruajnë se gjesti ka qenë shumë i lezetshëm. “Mund të jesh më i miri në botë, por je gjithmonë fotograf për gruan tënde”, është...

FOTO | Ai nuk është vetëm futbollisti më i mirë, por edhe bashkëshorti më i mirë! Fotoja me Messin dhe Antonelën u bë hit Lexo më shumë »