• karriga e stadiumit

Presidenti i FFM-së i dorëzoi Shkupit kupën e kampionatit

Skuadra e Shkupit sot në ndeshjen e fundit sezonale në Ligën e Parë të Maqedonisë ka festuar para tifozëve në Çair me 3:0 ndaj Akademisë Pandev. Ekipi nga Çairi e përfundoi sezonin me rezultat 23 fitore, shtatë barazime dhe tri humbje (golavarazh 66:21). Ata kanë edhe golashënuesin më të mirë në ligë, ai është ndërkombëtari nigerian Sunday Adetundji…

Presidenti i FFM-së i dorëzoi Shkupit kupën e kampionatit Lexo më shumë »