• aksident me makine

Aksident i tmerrshëm në Bullgari: Përplasja e kamionit, autobusit dhe makinës, dy të vdekur, foshnja e plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën kryesore E-79 në grykën e Kresnës, dy persona kanë humbur jetën, raporton korrespondenti i BGNES. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:XNUMX në zonën e pikës së karburantit, ku janë përplasur një autobus, një kamion dhe një makinë, ku humbën jetën dy persona. Pesë persona kanë mbetur të plagosur, mes tyre dy fëmijë, të gjithë në gjendje stabile në spitalin e…

Aksident i tmerrshëm në Bullgari: Përplasja e kamionit, autobusit dhe makinës, dy të vdekur, foshnja e plagosur rëndë Lexo më shumë »