Prezantuesja e njohur televizive Sasha Zalepugin vdiq

Prezantuesi i njohur televiziv Sasha Zalepugin ka ndërruar jetë mbrëmë në një spital në Zagreb nga pasojat e një goditje në tru. Ka ndërruar jetë në moshën 91-vjeçare ish-gazetari dhe redaktori i pasdites së së dielës. Shikoni këtë postim në Instagram Një postim i shpërndarë nga Gloria.hr (@gloria.hr) Zalepugin ka lindur në Sarajevë dhe ishte një nga prezantuesit më të famshëm televiziv në ish-Jugosllavi, ...

Prezantuesja e njohur televizive Sasha Zalepugin vdiq Lexo më shumë »