• Roland Garros

Zbulimi tronditës i një tenisti: Heshtëm se në Roland Garros kishte pacientë me koronavirus

Tenistja franceze Alice Cornet zbuloi se gjatë Roland Garros kishte shumë teniste që ishin pozitive për koronavirusin, por nuk u fol në publik. Cornet doli në publik pasi dy tenistët Mateo Beretini dhe Marin Cilic u tërhoqën nga Wimbledon sot për shkak se janë pozitivë me koronavirus. - Ka pasur gjithmonë…

Zbulimi tronditës i një tenisti: Heshtëm se në Roland Garros kishte pacientë me koronavirus Lexo më shumë »