• reperi

E qëlluar në garazh: Dihen detajet e vrasjes së reperit suedez të vlerësuar me çmime

Policia gjeti trupin e reperit suedez C. Gambino në një garazh publik dhe një nga dëshmitarët raportoi se kishte dëgjuar disa të shtëna me armë. Policia është ende në kërkim të autorëve. C. Gambino u qëllua dy herë në një garazh publik në Goteborg, Suedi. Mbrëmjen e së martës, rreth orës 22:40, policia ka mbërritur në garazhin ku...

E qëlluar në garazh: Dihen detajet e vrasjes së reperit suedez të vlerësuar me çmime Lexo më shumë »