• kancer

Ka ndërruar jetë prezantuesja e famshme e BBC-së, e cila ndaloi trajtimin e saj për kancerin

Deborah James, 40 vjeç, prezantuese e podkastit të BBC-së, blogere dhe ish-mësuese, ka vdekur në moshën 40-vjeçare pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë. Lajmin për vdekjen e prezantueses e kanë publikuar familjarët e saj në Instagram. “Me pikëllim të madh njoftojmë vdekjen e Deborah James, gruas, vajzës, motrës dhe nënës më të bukur”, thuhet në deklaratë. Deborah vdiq e rrethuar nga…

Ka ndërruar jetë prezantuesja e famshme e BBC-së, e cila ndaloi trajtimin e saj për kancerin Lexo më shumë »