Të shtëna në Universitetin e Nevadës në Los Anxhelos, ka të plagosur

Një të shtëna u raportua sot në kampusin e Universitetit të Nevadës në Las Vegas dhe ka të lënduar, tha policia lokale. Policia nuk bën të ditur gjendjen e të plagosurve, por apelon që të shmanget zona përreth kampusit.