• audienca

VIDEO | Dragana Mirkoviq hoqi sigurinë që fansat t'i afroheshin: Publiku i pari!

Këngëtarja ka treguar edhe një herë pse konsiderohet si një nga yjet më të mëdha në Ballkan. Dragana Mirkovic që nga fillimi i karrierës së saj ka pasur një marrëdhënie të shkëlqyer me fansat e saj dhe këtë e ka treguar edhe një herë në një nga paraqitjet e saj. Gjegjësisht, në një faqe të rrjetit social Instagram është publikuar një video e një prej performancave të saj të fundit, ku spontaniteti i...

VIDEO | Dragana Mirkoviq hoqi sigurinë që fansat t'i afroheshin: Publiku i pari! Lexo më shumë »