• trupi i gjetur

Gjendet një i vdekur në qendër të Shkupit

Një 64-vjeçar banues i Shkupit është gjetur i vdekur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Dame Gruev”, njofton MPB. “Me datë 30.01.2023 në ora 22.33:64 në Stacionin Policor Qendër është raportuar se në rrugën “Dame Gruev” është gjetur i vdekuri Z.M.(XNUMX) nga Shkupi”, thuhet në njoftimin e policisë. Një mjek i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa gjurmë të dukshme dhune, dhe me urdhër...

Gjendet një i vdekur në qendër të Shkupit Lexo më shumë »