• Promovimi

FOTO | Karolina dhe Kiril Lazarov janë miq që në gjimnaz: Këngëtarja shkëlqeu në promovimin e autobiografisë së hendbollistit

Golashënuesi më i mirë në historinë e Ligës së Kampionëve dhe rekordmeni në shumë themele në botën e hendbollit, në letër ka rrëfyer historinë e tij të hendbollit dhe jetës në bashkëpunim me gazetarin serb Zika Bogdanoviç, themelues i portalit rajonal të hendbollit “Balkan-Handball”. Shikoni këtë postim në Instagram Një postim i shpërndarë nga Kiril Lazarov (@ kiril.lazarov7) Автобиографнско дело…

FOTO | Karolina dhe Kiril Lazarov janë miq që në gjimnaz: Këngëtarja shkëlqeu në promovimin e autobiografisë së hendbollistit Lexo më shumë »