• pica

E premtja është një ditë për pica - dhe me fruta

Nëse jeni adhurues i ëmbëlsirave me fruta dhe dëshironi ta trajtoni veten këtë të premte me një ëmbëlsirë interesante dhe të shëndetshme, kjo picë me fruta është një zgjedhje e shkëlqyer. Përbërësit: - brumë për një picë të madhe - 120 gram krem ​​djathi - 35 gram sheqer - një lugë e vogël ekstrakt vanilje - një lugë e vogël lëvozhgë portokalli - një e madhe...

E premtja është një ditë për pica - dhe me fruta Lexo më shumë »