• rekomandohet byreku

Nadal është perfekt këtë vit, duke fituar ndaj Evans me rezultatin 17:0

Rafael Nadal vazhdon serinë e fitoreve në vitin 2022 dhe arriti 17 fitore radhazi, pasi ishte më i suksesshëm se Daniel Evans me 7:5,6:3 në raundin e tretë të Masters në Indian Wells. Britaniku ishte konkurrues vetëm në setin e parë kur bëri i pari break dhe më pas kaloi në epërsi me 2:4. Por Nadal u kundërpërgjigj dhe erdhi…

Nadal është perfekt këtë vit, duke fituar ndaj Evans me rezultatin 17:0 Lexo më shumë »