• hirit

FOTO + VIDEO: Vilat luksoze në La Palma të mbuluara me hi

Pas fotove të shtëpive të gëlltitura nga llava, skena më mahnitëse po mbërrijnë këto ditë nga ishulli spanjoll La Palma - disa shtëpi tani janë të mbuluara me një sasi të madhe hiri nga vullkani, i cili shpërtheu në ishull për një muaj e gjysmë. më parë. Sasia e hirit është aq e madhe sa disa shtëpi në rrëzë të vullkanit nuk duken fare, dhe hiri…

FOTO + VIDEO: Vilat luksoze në La Palma të mbuluara me hi Lexo më shumë »