Gatuajmë me Maja: Krahë të pjekur me salcë

Shefja e re e njohur Maja sot ju rekomandon një recetë të shijshme dhe interesante në dy variante, krahë të pjekur me salcë, të njohur dhe të përhapur në kuzhinën amerikane. Shihni se si Maya e aftë dhe shpikëse përgatit pjatat e shijshme. Përbërësit: Lëng Flutura Wings Ptuj 1/2 lime 1 lugë gjelle gjalpë 1 lugë gjelle mustardë Podravka 1/2 pastë Dolcela 1 lugë miell…

Gatuajmë me Maja: Krahë të pjekur me salcë Lexo më shumë »