• netflix

Rikthehet treshja e fuqishme: Jo një, por dy vazhdime të "Red Notice" me Ryan Reynolds, Gal Gadot dhe Dwayne "The Rock" Johnson

Filmi më i shtrenjtë i të gjitha kohërave i Netflix, "Red Notice" merr jo një, por dy vazhdime pas suksesit të suksesshëm që arriti vetëm disa muaj më parë, dhe yjet e filmit origjinal - Ryan Reynolds, Gal Gadot dhe Dwayne Johnson - janë pritet të kthehet për vazhdime, së bashku me regjisorin Rosson Marshall Turber. Në filmin e parë, organizata…

Rikthehet treshja e fuqishme: Jo një, por dy vazhdime të "Red Notice" me Ryan Reynolds, Gal Gadot dhe Dwayne "The Rock" Johnson Lexo më shumë »