• Liga e NBA

Transferimet në NBA: Utah e shkëmben Goberin në Minesota, Zion Williamson merr pasuri nga New Orleans

Dita e parë e transfertave në ligën NBA solli një numër të madh shkëmbimesh dhe emri më i famshëm që ndryshoi klubin është një nga mbrojtësit më të mirë, Rudy Gober, i cili sezonin e ardhshëm do të luajë për Minesota Timberwolves. Reporteri Adrian Wojnarowski raportoi se Utah Jazz e shkëmbeu Goberin në Minesota për Malik Beasley, Patrick Beverley, Walker Kessler (zgjedh…

Transferimet në NBA: Utah e shkëmben Goberin në Minesota, Zion Williamson merr pasuri nga New Orleans Lexo më shumë »