• Napoli

VIDEO | Elmas luajti 75 minuta, Interi festoi në derbin me Napolin

Skuadra e Interit mundi 3-0 Napolin në “Diego Maradona” dhe kështu u rikthye në krye të Serisë A. Përfaqësuesja e Maqedonisë, Elif Elmas, ishte titullare e derbit dhe pati dy raste në pjesën e parë, por nuk arriti t'i realizojë. Elmas ishte në fushë deri në minutën e 75-të. Inter kaloi në epërsi me golin e Calhanoglu para vetes...

VIDEO | Elmas luajti 75 minuta, Interi festoi në derbin me Napolin Lexo më shumë »