• motoçikletë

Detaje nga aksidenti i tmerrshëm në afërsi të Radisanit: Vritet një grua 40-vjeçare, tre të plagosur

Policia e Shkupit mbrëmë ka njoftuar se në unazën Nënë Tereza, në afërsi të kryqëzimit për Radishani, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit tip Opel Corsa i drejtuar nga RI (49) nga fshati Gorno Nerez i Shkupit, dhe një motoçiklete. Kawasaki”. i drejtuar nga GV (45) nga fshati Trubarevë, Shkup. Në aksident nga lëndimet e marra në vend ka ndërruar jetë KV (40) nga Shkupi, pasagjere në motoçikletë.

Detaje nga aksidenti i tmerrshëm në afërsi të Radisanit: Vritet një grua 40-vjeçare, tre të plagosur Lexo më shumë »