• stilist

“Bombshell” në botën e modës: “Louis Vuitton” ka zgjedhur Pharrell Williams si dizajner të ri për veshjet e meshkujve

Muzikanti Pharrell Williams po merr rolin e stilistit të ndjerë Virgil Abloh si drejtori i ri kreativ i linjës së veshjeve për meshkuj të markës franceze të modës Louis Vuitton. Lajmi u konfirmua fillimisht nga gazeta franceze “Figaro” para se ta njoftonin vetë Farrell dhe Louis Vuitton. Shikoni këtë postim në Instagram Një postim i shpërndarë nga Louis Vuitton...

“Bombshell” në botën e modës: “Louis Vuitton” ka zgjedhur Pharrell Williams si dizajner të ri për veshjet e meshkujve Lexo më shumë »