• Mickoski

Mickoski: Hetimi për Vanjën filloi shumë vonë

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, konsideron se ka të meta të mëdha në hetimin për vrasjen e Vanja Gjorçevskës dhe Pançe Zhezhovskit, njoftoi sonte partia e tij. Mickoski, siç njoftojnë nga VMRO-DPMNE, për emisionin “Intervistë” në televizionin “Shenya” tha se hetimet ndaj Vanjas kanë filluar me vonesë. “Shumë shpejt, duke filluar nga sot, publiku do të dijë të gjitha detajet. Ka...

Mickoski: Hetimi për Vanjën filloi shumë vonë Lexo më shumë »