• Mynihu

Zverev debatoi me arbitrin, donte të ndalonte ndeshjen, kështu që humbi nga lojtari i 106-të në botë

Tenisti gjerman Aleksandër Zverev u mposht në çerekfinale të turneut në Mynih, ndërsa pas disfatës në fazën e 6-të në Monte Karlo, tani shënoi një tjetër rezultat të dobët. Më i mirë se ai ishte Christian Garin me 4:6, 4:XNUMX, ndërsa në turin tjetër do të luajë kundër Taylor Fritz. Reshjet e shiut po sjellin probleme të mëdha në Bavari këtë javë dhe mesa duket gjyqtarët po e kalojnë të vështirë...

Zverev debatoi me arbitrin, donte të ndalonte ndeshjen, kështu që humbi nga lojtari i 106-të në botë Lexo më shumë »