• Lojra mesdhetare

Hendbollistet nuk arritën të fitonin medaljen e bronztë në Lojërat Mesdhetare

Ekipi i Maqedonisë për meshkuj në hendboll nuk arriti të sigurojë medalje në Lojërat Mesdhetare që po mbahen në Oran të Algjerisë, pasi humbi nga Serbia 34:29 në ndeshjen e vendit të tretë dhe përfundimisht u rendit e katërta. Skuadra e kryetrajnerit Kiril Lazarov luajti më mirë në pjesën e parë sesa në pjesën e dytë. Në minutat e parë u luajt një gol për...

Hendbollistet nuk arritën të fitonin medaljen e bronztë në Lojërat Mesdhetare Lexo më shumë »