• Massimiliano Allegri

Agnelli: Allegri do të mbetet trajner i Juventusit deri në fund të sezonit

Massimiliano Allegri do të qëndrojë në pankinën e Juventusit deri në fund të sezonit, ka konfirmuar sonte njeriu i parë i klubit Andrea Agnelli. Juve humbi nga Maccabi në Haifa dhe është afër eliminimit nga Champions League, por pavarësisht kësaj, Agnelli nuk po mendon për ta zëvendësuar. - Natë e vështirë, ka ardhur momenti që duhet të analizojmë se çfarë...

Agnelli: Allegri do të mbetet trajner i Juventusit deri në fund të sezonit Lexo më shumë »