• qelizat e automatikëve

VIDEO | A është Megan Fox shtatzënë? Mitralozi Kelly ndezi thashethemet pasi i dedikoi një këngë fëmijës së palindur

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit pasi u bënë një nga çiftet e preferuar të publikut për lidhjen e tyre të dashurisë. Lidhja e tyre bazohet në astrologji dhe praktika okulte dhe gjeste të shkëlqyera. Mitralozi Kelly ndezi shumë thashetheme në Billboard Music Awards të dielën kur e quajti atë Megan Fox…

VIDEO | A është Megan Fox shtatzënë? Mitralozi Kelly ndezi thashethemet pasi i dedikoi një këngë fëmijës së palindur Lexo më shumë »