• Marjan Zabrcanec

Zabrçanec: Askush nuk ka tentuar ta vrasë Mickoskin, ai ka bërë vetëvrasje politike

“Natyrisht askush nuk donte të vriste Mickon, por bëhet fjalë për dështimin e tij të ri serioz politik dhe vetëvrasjen e tij politike nga një pritë në përpjekje për të shkaktuar një incident ndëretnik, shkruan koordinatori i qeverisë për Ballkanin e Hapur dhe nismat rajonale, Marjan Zabrchanec. në Facebook. “Dështim i ri për zjarrvënësit Micko dhe Dimçe. Ata kanë bërë një sherr mes tyre...

Zabrçanec: Askush nuk ka tentuar ta vrasë Mickoskin, ai ka bërë vetëvrasje politike Lexo më shumë »