• modeli

FOTO | Shtatzëna Adriana Lima mbërriti në Kanë me një jumpsuit të ngushtë dhe taka

Top modelja botërore Adriana Lima, 40 vjeçe, e shoqëruar nga i dashuri i saj, producenti i filmit Andre Lemmers, mbërriti në aeroportin e Nice-s, nga ku u nis për në Kanë, përpara hapjes së Festivalit të 75-të të Filmit. Modelja shtatzënë ka treguar barkun e saj shtatzënë në rritje me një jumpsuit të zi, të ngushtë, të cilin e ka kombinuar me një pallto të bardhë dhe syze të mëdha…

FOTO | Shtatzëna Adriana Lima mbërriti në Kanë me një jumpsuit të ngushtë dhe taka Lexo më shumë »