• Ekipi i Hendbollit i Maqedonisë

Lazarov shkurtoi listën: Maqedonia me 21 lojë me dorë kundër Luksemburgut dhe Turqisë

Kryetrajneri i kombëtares për meshkuj, Kiril Lazarov, ka shpallur listën e ngushtë të hendbollistëve të thirrur për ndeshjet e ardhshme me kombëtaret e Luksemburgut dhe Turqisë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian që do të mbahet në Gjermani. nga 10 deri më 28 janar 2024. Më parë në listën e gjerë ishin 35 hendbollistë,...

Lazarov shkurtoi listën: Maqedonia me 21 lojë me dorë kundër Luksemburgut dhe Turqisë Lexo më shumë »