• Luis Suarez

VIDEO: Pas 16 vitesh, Suarez shënoi gol për skuadrën në të cilën filloi karrierën

Lojtari i kombëtares uruguaiane Luis Suarez shënoi golin e parë me fanellën e Nacionalit, me të cilin nënshkroi fundjavën e kaluar. Në turin e dytë të kampionatit uruguajan, Nacional fitoi 3:0 në shtëpi ndaj Rentistas dhe Suarez vendosi rezultatin përfundimtar. Sulmuesi hyri në lojë në fillim të pjesës së dytë dhe në minutën e 59-të u gjend në një ...

VIDEO: Pas 16 vitesh, Suarez shënoi gol për skuadrën në të cilën filloi karrierën Lexo më shumë »