• pallat kristali

Fillimisht ata mashtruan Unitedin dhe i morën miliona, dhe tani duan të kthehet Wan-Bissaka

Tre vjet më parë, Aaron Wan-Bissaka u largua nga Crystal Palace për Manchester United për një transferim prej 60 milionë eurosh dhe tani ai mund të kthehet në Londër për një tarifë shumë më të vogël. Drejtuesit e Crystal Palace nuk kanë mundur të refuzojnë ofertën prej 60 milionë eurosh, që paraqet edhe transferimin më të madh në historinë e...

Fillimisht ata mashtruan Unitedin dhe i morën miliona, dhe tani duan të kthehet Wan-Bissaka Lexo më shumë »