• Kremlini

Peskov për Putinin: Edhe pse nuk i shihni lot në fytyrë, ai vuan shumë

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, pohon se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka vuajtur shumë dhe është tronditur nga sulmi terrorist në Moskë. “Kreu i shtetit është shumë i shqetësuar për tragjedi të tilla. Më besoni, edhe nëse nuk i shihni lotët në fytyrën e tij, nuk do të thotë se ai nuk vuan. Nuk ka gjasa që dikush ta dijë dhe ta kuptojë përmes…

Peskov për Putinin: Edhe pse nuk i shihni lot në fytyrë, ai vuan shumë Lexo më shumë »