• Kielce

Champions League: Manaskov dhe Veszprem në gjysmëfinale kundër Kielce

Është përcaktuar me short në Vjenë, shorti për gjysmëfinalet e Final Four-it të Ligës së Kampionëve, i cili do të hidhet në datat 18 dhe 19 qershor në “Lanxess Arena” në Këln të Gjermanisë. Të shtunën, më 18 qershor, kampioni aktual Barcelona do të përballet me Kielin, ndërsa Veszprem për rival ka kombëtaren maqedonase Dejan Manaskov…

Champions League: Manaskov dhe Veszprem në gjysmëfinale kundër Kielce Lexo më shumë »