• Kiril Llazari

VIDEO: Hansen në klubin "1000", danezi në shoqërinë e Lazarov, Karabatic dhe Dibirov.

Mikkel Hansen, pas një pauze disa mujore për shkak të sëmundjes, iu rikthye hendbollit në klubin e tij të ri Aalborg nga Danimarka. Përfaqësuesi danez ka shënuar më së shumti gola në fanellën e PSG-së në EHF Champions League, por ai shënoi golin jubilar të 1000-të për Aalborg në triumfin ndaj Celjes (36:32) në xhiron e dytë të sezonit të ri...

VIDEO: Hansen në klubin "1000", danezi në shoqërinë e Lazarov, Karabatic dhe Dibirov. Lexo më shumë »