• Mineral kasper

Nadal: Më mirë të mos e dini sa injeksione kam marrë, nuk e di se çfarë do të ndodhë më pas

Rafael Nadal “pushtoi” Parisin për herë të 14-të dhe arriti titullin e 22-të të Grand Slam-it. Tenisti spanjoll, duke fituar “Roland Garros”, tregoi edhe një herë pse është vërtet “mbreti i vendit”. - Është e vështirë të përshkruaj se si ndihem. Nuk kam besuar kurrë se do të isha këtu përsëri për të qenë konkurrues në një tjetër…

Nadal: Më mirë të mos e dini sa injeksione kam marrë, nuk e di se çfarë do të ndodhë më pas Lexo më shumë »