• Carlos Alcaraz

Performanca në Paris: Nadal dhe Alcaraz do të mbrojnë së bashku ngjyrat e Spanjës!

Rafael Nadal do të luajë zyrtarisht në Lojërat Olimpike në Paris si dhe Carlos Alcaraz. Do të jetë një spektakël i vërtetë duke pasur parasysh që të dy do të luajnë në dyshe. Dy tenistët spanjollë nuk kanë konkurruar kurrë bashkë në dyshe dhe kjo do të jetë hera e tyre e parë. Alcaraz fitoi Roland Garros të dielën me një fitore ndaj ...

Performanca në Paris: Nadal dhe Alcaraz do të mbrojnë së bashku ngjyrat e Spanjës! Lexo më shumë »