• kaput

FOTO + VIDEO | Megan Markle gëzoi botën: Hoqi pallton e çmuar dhe befasoi një nënë me një fëmijë në krahë

Dukesha Megan Markle dhe Princi Harry janë aktualisht në Holandë për të marrë pjesë në Lojërat Invictus, dhe pasi bëri një shëtitje në tapetin e verdhë, Megan ia dha pallton njërit prej konkurrentëve për të mbështjellë të porsalindurin e saj. Shiko këtë postim në Instagram Një postim të shpërndarë nga 𝑀𝑒𝑔ℎ𝑎𝑛, 𝐷𝑢𝑐ℎ

FOTO + VIDEO | Megan Markle gëzoi botën: Hoqi pallton e çmuar dhe befasoi një nënë me një fëmijë në krahë Lexo më shumë »