• Festivali i Filmit në Kanë

Helen Mirren dhe Andy McDowell kënaqen në Festivalin e Filmit në Kanë: Ata luajtën në tapetin e kuq

Aktoret legjendare Helen Mirren dhe Andy McDowell sollën sharmin e Hollivudit në tapetin e kuq në Kanë dhe kërcyen para premierës së "Mother and Son". Mirren, 76 vjeç, kishte veshur një fustan argjendi me temina dhe McDowell, 64 vjeç, zgjodhi një fustan elegant me vija. Dy aktoret kanë bashkëpunuar së bashku për herë të fundit vitin e kaluar në filmin “On the…

Helen Mirren dhe Andy McDowell kënaqen në Festivalin e Filmit në Kanë: Ata luajtën në tapetin e kuq Lexo më shumë »