• izolim

Izolimi i Biden për Covid-19 ka përfunduar

Presidenti amerikan Joe Biden i dha fund izolimit të tij për Covid-19 sot, pasi u testua dy herë negativ, tha Shtëpia e Bardhë. Biden, raportoi DPA, doli pozitiv për Covid-19 të enjten e kaluar dhe më pas mjeku i tij tha se ai kishte "simptoma shumë të lehta". Ai shkoi në izolim dhe iu dha një kurs pesë-ditor i Paxlovid, një ilaç për të trajtuar koronavirusin. …

Izolimi i Biden për Covid-19 ka përfunduar Lexo më shumë »