• istanbul

VIDEO shqetësuese: Të shtëna mes shitësve në Stamboll, gjashtë të plagosur

Një shkëmbim zjarri i madh ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Stamboll në pazarin e famshëm Kapali dhe mediat vendase raportojnë se ka pasur një përplasje mes dy grupeve që ishin në marrëdhënie armiqësore. Një person ka mbetur i plagosur rëndë dhe pesë janë lënduar lehtë. Një oficer policie me rroba civile duke u përpjekur të ndalonte të shtënat u qëllua pas shpine. Fatstanbul Fatih'te te

VIDEO shqetësuese: Të shtëna mes shitësve në Stamboll, gjashtë të plagosur Lexo më shumë »