• fk pelister

VIDEO | Skuadra maqedonase e të rinjve Gjorçe Petrov fitoi Kupën e Maqedonisë

Futbollistët e rinj të Maqedonisë Gjorçe Petrov festuan në finalen e sotme në Kupën e Maqedonisë ndaj Pelisterit me 2:0 dhe kështu fituan trofeun. Rrjetat ishin të qeta në pjesën e parë dhe fillimi i ditës së dytë solli golin e parë të takimit. Maqedonia Gjorçe Petrov ka kaluar në epërsi me golin e Altin Alijit në minutën e 47-të. Para përfundimit...

VIDEO | Skuadra maqedonase e të rinjve Gjorçe Petrov fitoi Kupën e Maqedonisë Lexo më shumë »