• Superliga Evropiane

Florentino Perez nuk heq dorë nga Superliga Evropiane

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka ripërsëritur se projekti i skuadrave më të pasura, Superliga evropiane është ende gjallë. Real Madrid, Barcelona dhe Juventus mbeten të përkushtuar ndaj idesë dhe nuk dorëzohen, ndërsa nën presionin e UEFA-s, tifozët dhe qeveritë e tyre të Superligës kanë hequr dorë nga Arsenali, Chelsea, Manchester United, Manchester City, Liverpool, Milan, Inter,…

Florentino Perez nuk heq dorë nga Superliga Evropiane Lexo më shumë »