• Dusko Tosiç

Jelena Karleusha dhe Dushko po divorcohen: Kush do ta ketë kujdestarinë e fëmijëve?

Këngëtarja Jelena Karleusha dhe futbollisti Dushko Toshiq po divorcohen pas 14 vitesh martesë. Karleusha është bërë e ditur në profilin e saj në Instagram me një deklaratë zyrtare, të cilën ua përcjellim të plotë. Shikoni këtë postim në Instagram Një postim i shpërndarë nga Jelena Karleuša (@karleusastar) "Unë dhe Dushko kemi rënë dakord t'i japim fund martesës sonë me ...

Jelena Karleusha dhe Dushko po divorcohen: Kush do ta ketë kujdestarinë e fëmijëve? Lexo më shumë »