• Dusan Vlahovic

Vlahovic po lidhet me një transferim të mundshëm te Barça

Dushan Vlahovic është një “shënjestër” e Barcelonës, burimet katalanase zbulojnë sot se gjiganti spanjoll po vëzhgon me vëmendje zhvillimet në Juventus pas zbritjes së pikëve dhe kaosit të mundshëm në skuadrën nga Torino. Tani do të jetë shumë më e vështirë për Juventusin të arrijë në Ligën e Kampionëve, dhe në atë rast largimet e mundshme në...

Vlahovic po lidhet me një transferim të mundshëm te Barça Lexo më shumë »