• Drake

Drake tronditi fansat me publikimin e albumit të tij të ri

Drake publikoi albumin e tij të shtatë në studio të enjten dhe fansave nuk iu desh të prisnin gjatë për ta dëgjuar atë. “Sinqerisht, Nevermind” doli në mesnatë. Ky është publikimi i dytë i reperit në më pak se një vit. "Certified Lover Boy", me kopertinën e saj të përqeshur gjerësisht me gratë shtatzëna, doli më 2 shtator. Tifozët,…

Drake tronditi fansat me publikimin e albumit të tij të ri Lexo më shumë »